Czy Twój facet ma jaja?

Czy Twój facet ma jaja?

Dziwne to czasy nastały. Baby jak chłopy. Chłopy jak baby. Patrzę na to wszystko i mi się niedobrze robi. Najgorsze jest to, że są na tym świecie kobiety, które lubią takich plejasów bez własnego zdania. Ja natomiast postanowiłem podpytać kilka prawdziwych kobiet o to po czym poznają, że facet nie ma jaj. Zaraz Wam przedstawię wyniki tej ankiety.

 

Jestem wręcz pewien, że zaraz pojawią się głosy o tym jaki to ja jestem zły i nie dobry, za kogo ja się mam i takie inne bla bla bla, które zwisa mi i powiewa…

 

Dziewczyno sprawdź czy Twój facet ma jaja! Jak to sprawdzić? Proszę bardzo…

 

 1. Jeśli Twój facet zbytnio ulega modzie lansowanej przez jakiś łysych homo z telewizji to znaczy, że brak mu jaj! Nie widzę nic złego w tym, że facet interesuje się modą. Baa! Sam przeglądam dosyć często serwisy o tematyce mody. Jednak jak widzę faceta w czerwonych rurkach to od razu mam ochotę do niego strzelać!
 2. Jeśli Twój facet ciągle Ci ulega i typowo brakuje mu własnego zdania to znaczy, że brak mu jaj! No ja pierdole… jak mi nie smakuje obiad to mówię, że jest nie dobry. Jak nie mam ochoty na komedie romantyczną to proponuję inny film. Jak mi się nie podobają jej nowe żółte kalosze to mówię wprost… są ohydne.
 3. Kiedy facet nie pozwala Ci samej jechać na imprezę to znaczy, że brakuje mu jaj! Sam wolę, gdy kobieta idzie na imprezę ze mną. Jednak nigdy nie zamierzam jej tego zabraniać. Nie obrażam się i nie tupie nóżkami. Jeśli facet Ci wszystkiego zabrania to znaczy, że nie wierzy w swoją męskość (i tutaj akurat słusznie, bo mu jej brak) i wszędzie widzi od razu zdradę.
 4. Jeśli facet będąc z Tobą na imprezie najebie się jak dzika świnia to znaczy, że brakuje mu jaj! Tutaj chyba komentarz jest zbędny. Obojętnie gdzie, obojętnie kiedy – facet zawsze odpowiada za swoją kobietę. Ma jej chronić, ma być dla niej oparciem, a nie na pół przytomnym, ziejącym wódą ciężarem.
 5. Jeśli facet obgaduję z Tobą swoich kumpli, zdradza Ci ich męskie tajemnice i opowiada o rzeczach, których według nich nie powinnaś wiedzieć to znaczy, że brak mu jaj! Zaraz mi się tu jakaś odezwie z tekstem, że w związku trzeba sobie mówić o wszystkim tra la la la… spoko, ale wtedy możesz być pewna, że tak samo kumplom on zdradza Twoje tajemnice. Amen.
 6. Jeśli Twój facet jest emo to znaczy, że…. spłucz go w kiblu!

 

 

Myślę, że gdyby się tak dłużej zastanowić to można by tu jeszcze kilka punktów dopisać. Jakby co to dawajcie pod tekstem w komentarzach swoje propozycje. Wybrałem te, które najczęściej pojawiały się w odpowiedziach na pytanie, które zadałem kilku kobietom. I jeszcze te, które mnie najbardziej drażnią… A co… A jak…

5 myśli na temat “Czy Twój facet ma jaja?”

 1. Mam wrażenie że w dzisiejszych czasach jest coraz mniej prawdziwych facetów. Może to wszystko bierze się z telewizji, wystarczy zobaczyć co jest puszczane na kanałach muzycznych, sam hihop i Justyna Bieber.

  1. Co 4 lata robi się w Polsce taką ankietę, która sprawdza podatność ludzi na przekaz z TV i innych kolorowych mediów. „Wybory” czy jakoś tak się ta ankieta nazywa. Jej wyniki wszyscy znamy 😉
   Dlatego po części zgadzam się z Tobą, że TV ma wpływ na takie dziwne zachowania. Trzeba się przed tym bronić. Każdy ma swój rozum.

   Poza tym te kanały, o których Ty piszesz to są właśnie do takich ludzi kierowane. Chłam nad chłamem…

 2. Marcin —> jeśli oglądasz kanały muzyczne, przykro mi, ale sam nie masz jaj 😉

  A tak nawiasem mówiąc Tomku myślę, że pominąłeś pewną bardzo ważną kwestie jeśli facet uważa że jego samochód jest wyznacznikiem jego sukcesu to też nie ma JAJ!!!

  (ilu już widzieliśmy kolesi ze sportowych wozów (mówiąc w przenośni) w czerwonych rurkach)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>